آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

برنامه های فرهنگی و هنری هفته دفاع مقدس سیریک اعلام شد

رئیس نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیریک گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با همکاری هنرمندان و انجمن های فرهنگی و ادبی سیریک برنامه های مختلف فرهنگی و هنری هفته دفاع مقدس اعلام شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، مصطفی کریمی زاده افزود : اگر امروز در جامعه آسایش و راحتی برای ملت بوجود آمده است به واسطه جانفشانی ها و ایثارگری شهیدان و رزمندگان بوده که جان و مال را رها کرده و در جبهه برای دفاع از مملکت تلاش نمودند.

وی، نقش امروز هنرمندان را در انتقال آثار و مفاهیم جبهه و جنگ برای نسل جوان را حائز اهمیت دانست و عنوان کرد: هنرمندان با خلق و ایجاد آثار هنری می توانند این نبرد عظیم را به نسل جوان منتقل نمایند و جوانان نیز باید با مطالعه وصیت نامه شهدا حرمت خون آنان را حفظ نمایند و رهرو راهشان باشند.

کریمی در ادامه با بیان اینکه دفاع مقدس، صفحه زرینی از تاریخ پرافتخار ملت بزرگوار ایران اسلامی است، افزود: برنامه های هفته دفاع مقدس با هدف ترویج فرهنگ ولایتمداری، مقاومت، ایثار، جهاد، شهادت و خودباوری دینی و ملی در سیریک برگزار می شود.

رییس نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک عنوان کرد :  از جمله برنامه های پیش بینی شده اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک به عطر افشانی گلزار شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا، برپایی نمایشگاه عکس فرهنگ و دفاع مقدس، برگزاری شب شعر دفاع مقدس، اکران فیلم  پیرامون دفاع مقدس، نمایشگاه کتاب دفاع مقدس اشاره کرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی