آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

گرامیداشت روز خبرنگار در بندرلنگه برگزار شد

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرلنگه از برگزاری گرامیداشت روز خبرنگار با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرلنگه، این مراسم که در بخش شیبکوه برگزار شد حسین محسنی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرلنگه گفت: هر ساله یادی می کنیم از خبرنگار شهید محمود صارمی که به دست گروهک کوردل طالبان به درجه رفیع شهادت نایل آمد و این بهانه ای است که از این قشر خستگی ناپذیر که با حضورشان در خط مقدم جنگ نرم پاسداشت حریم هویت و سربلندی و عزت این مرز و بوم هستند قدردانی نموده و به آنها خداقوت گفت.
در ادامه غلامرضا آباد فرماندار بندرلنگه افزود : رشد و توسعه فرهنگی جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران درآگاهی رسانی به مردم است .
وی در ادامه یادآورشد: خبرنگاران راهیان وادی آگاهی و راویان عشق و آزادی و نیک اندیشان بلندنظر در عرصه ی اطلاع رسانی اند، .
آباد خاطر نشان کرد: فرصت مغتنمی است که این روزشکوهمند، روزحق گویی و حق جویی و روزپاسداشت قلم را به شماخبرنگاران صدیق ، شریف صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نمایم .
این مقام مسؤول در پایان یادآورشد: خبرنگاران پیشتاز عرصه ی قلم و اطلاع رسانی برای انعکاس رفع محرومیت هاهستند و خبرنگاران با تلاش شبانه روزی خود به زیبایی مطالب خود را به مخاطبین و مسئولین انتقال می دهند.

در ادامه از فتح الله میرکمانداری خبرنگار خبرگزاری فارس و کنگ خبر، علی زاهدپور خبرنگارصدا و سیما و عبدالحسین اسدپور خبرنگار روزنامه دریا با اهدای لوح و هدایا تقدیر بعمل آمد.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی