آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در میناب برگزار شد

رضا اوژند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میناب از برگزاری مراسم روز خبرنگار با حضور احمد نفیسی مدیرکل دفتر سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و محمد احمدی سرپرست فرمانداری ویژه میناب و مدیران دستگاه های اجرایی و اصحاب رسانه در میناب خبرداد .

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ،احمد نفیسی در سالن اجتماعات معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میناب با اشاره به همراهی مردم ایران اسلامی در عرصه مختلف با نظام جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: مردم ایران از پر افتخار ترین مردم دنیا هستند که در این 40 سال همیشه ثابت کرده اند که پشتیبان نظام و انقلاب اسلامی هستند.

وی افزود: حق مردم امنیت اقتصادی و رفاه اجتماعی است که همه با هم و با  تلاش مضاعف در این راه باید گام برداریم و همه عضو یک پیکره واحد به عنوان ایران اسلامی هستیم .

مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری هرمزگان با بیان این مطلب که هرچه مقاومت و استقامت در برابر تحریم ها بیشتر باشد تاثیر آن کاهش خواهد یافت و این مقاومت نباید به گونه ای باشد که مردم را آزرده کند.

وی افزود: رسانه ها ، مطبوعات و خبرنگاران رکن چهارم دموکراسی هستند و خود را صاحب رسالت می دانند و با تحلیل درست مسائل باعث بصیرت افزایی و روشنگری در جامعه می شوند.

نفیسی تصریح کرد:انشالله با کمک شما خبرنگاران و اصحاب رسانه و با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری و برنامه های دولت تدبیر و امید از این مسیر با موفقیت عبور خواهیم کرد.

وی ضمن تشکر و تبریک به خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار ابراز امیدواری کرد: مشکلات معیشت شما با کمک خودتان رفع می کنیم.

در ادامه، محمد احمدی سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میناب گفت: از نظرات خبرنگاران در جهت توسعه شهرستان میناب استفاده می کنیم.

محمد احمدی در آئین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان میناب در سالن اجتماعات این معاونت با گرامیداشت یاد و خاطر محمود صارمی اظهار کرد: خبرنگاران در شهرستان میناب با تلاش و ایثار به انعکاس اخبار خدمات نظام و دولت تدبیر و امید می پردازند.

وی در ادامه از اعتماد سازی به وجود آمده توسط خبرنگاران شهرستان میناب ، بین مسئولین و مردم در این شهرستان تشکر و قدردانی کرد.

 

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میناب در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرارسیدن هفته دولت گفت: مدیران دستگاه های اداری شهرستان میناب ارتباط تنگاتنگ و بیشتری نسبت به سال گذشته با رسانه ها و خبرنگاران داشته باشند.

وی تصریح کرد: مسئولان به عنوان نمایندگان دولت در حوزه کاری خود با تلاش و پشتکار ، پیوند اجتماعی با جامعه ایجاد کنند.

احمدی همچنین گفت: با برنامه های در دستور کار، همبستگی و پیوند بین مسئولان و خبرنگاران این شهرستان بیشتر خواهد شد.

وی افزود: با تلاش و نشست با خبرنگاران و استفاده از نقطه نظرات آنها در جهت توسعه شهرستان میناب از آنها مدد می طلبیم.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میناب در بخش پایانی سخنان خود تاکید کرد: همه با هم و با تلاش مضاعف و پیگیری به آن نقطه ای مطلوبی که مد نظر مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران است و در راستای خدمات رسانی به مردم شهرستان میناب گام بر می داریم.

شایان ذکر است : در این مراسم با حضور سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میناب و مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری هرمزگان ، مشاوره رسانه ای استاندار هرمزگان و مدیران شهرستان میناب از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان میناب تجلیل شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی