آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

مدیران نباید بخاطر نقد در مقابل خبرنگاران قرار گیرند

رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مراسم روز خبرنگار : مدیران نباید بخاطر نقد در مقابل خبرنگاران قرار گیرند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، احمد مرادی با بیان اینکه رسالت خبرنگار در مطالبه گری و بیان مشکلات مردم، رسالتی عظیم است و قطعاً در این مسیر هزینه‌های سنگینی متوجه اصحاب رسانه است، تصریح کرد: به‌ عنوان نماینده مردم این درخواست را از استاندار و مدیران دارم که مجال پرسشگری، نقد و بیان مشکلات را به خبرنگاران بدهند و اجازه ندهیم مدیری به‌واسطه انعکاس یک نقد در برابر خبرنگاران قرار بگیرد.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قطعاً می‌توان در چارچوب گفت‌وگو برخی مسائل را حل‌ و فصل کرد و نباید به خود اجازه بدهیم در مقابل یک فکر یا ایده بایستیم.

مرادی با بیان اینکه هیچ‌کدام از ما از خطا مصون نیستیم و باید اجازه بدهیم که خطاها و اشتباهات ما را به خودمان منعکس کنند، یادآور شد: چه کسی بهتر از خبرنگاران عزیز که با انعکاس یک موضوع یا مشکل می‌توانند ما را در حل مشکلات کمک کنند، بنابراین باید از نقد خبرنگاران استقبال کنیم نه اینکه مقابله کنیم.

مرادی تأکید کرد: به خبرنگاران نیز تأکید می‌کنم حتماً روحیه جسور خود را در مطالبه گری حفظ و به وظیفه خود در قبال مردم عمل کنند.

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان با بیان اینکه نمی‌توانیم خود را در یک نگاه  محصور و محدود کنیم تأکید کرد:  باید با دیدی باز به مسائل و مشکل مردم توجه کنیم.

نماینده مردم بندرعباس با تأکید بر اینکه خبرنگاران باید با جامع‌نگری در عمق مسائل ورود و حرفه‌ای عمل کنند، تأکید کرد: خبرنگاران باید با دید بازو دلی دریایی وظیفه خود را انجام بدهند و با شناختی که از جامعه رسانه‌ای استان دارم قطعاً این ویژگی را در خبرنگاران سراغ دارم که انتقادات و پیشنهاد‌ها را برای رفع مشکلات مردم برای ما بازگو کنند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی