آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

ورود دومین گروه از کاروان سفیران کریمه به هرمزگان

دومین گروه از کاروان سفیران کریمه ساعاتی پیش از طریق فرودگاه بین المللی بندرعباس وارد استان هرمزگان شد و مورد استقبال روحانیون و جمعی از مردم قرار گرفت.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، کاروان سفیران کریمه متشکل از دو گروه چهار نفره شامل سخنران، مداح و خادم به همراه پرچم متبرک بارگاه ملکوتی حضرت معصومه(س) به منظور شرکت در برنامه های دهه کرامت به استان هرمزگان سفر کرده اند.

نخستین گروه شامل یک نفر سخنران، یک نفر مداح و دو نفر از خادمین حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) شب گذشته وارد استان هرمزگان شد و از صبح امروز برنامه های این گروه در شهر بندرعباس آغاز شده است.

دومین گروه نیز متشکل از یک روحانی، یک مستندساز و دو خادم آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) ساعت 9:30 امروز وارد بندرعباس شدند و سپس برای شرکت در برنامه های دهه کرامت شهرستان های میناب، سیریک، جاسک و بخش های توکهور هشتبندی و سندرک عازم شرق استان هرمزگان شدند.

 

شرکت در آیین افتتاحیه دوازدهمین جشنواره فرهنگی، هنری و ورزشی آسمان هشتم در روستای کردر رضوی و شرکت در 8 جشن در 8 روستای شهرستان میناب از شاخص ترین برنامه های سفر این گروه از کاروان سفیران کریمه به شرق هرمزگان است.

یک نفر از مداحان بارگاه ملکوتی امام هشتم نیز ساعت 11 فردا وارد بندرعباس می شود و سپس برای ملحق شدن به خادمین حرم حضرت معصومه(س) به شهرستان میناب سفر خواهد کرد.

سفر هر دو گروه از کاروان سفیران کریمه تا جمعه هفته آینده در هرمزگان ادامه خواهد داشت و در مدت 7 روز آینده برنامه های متنوعی با حضور خدام حضرت معصومه(س) در شهرها، بخش ها و روستاهای مختلف استان برگزار می شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی