آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

مسابقه قرآن خوانی ویژه کودکان در بشاگرد برگزار می شود

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بشاگرد : محفل انس با قرآن کریم و مسابقه قرآن خوانی ویژه قاریان کودک و نوجوان همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بشاگرد در مسجد امام خمینی (ره) شهر گوهران برگزار شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، در این مراسم خلیل نوری پور ضمن تاکید بر کشف استعدادهای فرهنگی و هنری به ویژه استعدادهای قرآنی گفت: این اداره در مرحله اول با کمک و همکاری کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان به کشف استعدادها و علاقمندان می پردازد.

وی عنوان کرد: این دوره از مسابقات قرآنی با حضور قاریان کودک و نوجوان در مقطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم برگزار شد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بشاگرد افزود : شهرستان بشاگرد در زمینه های حفظ قرآن و قرآن خوانی استعدادهای فراوانی دارد که با آغاز به کار اداره فرهنگ و ارشاد و با همکاری سایر ادارات و سازمان‌ها این استعدادها شکوفایی می‌شوند.

در ادامه، این مراسم حجت الاسلام صابر پروین رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بشاگرد به عنوان سخنران مراسم به ایراد سخنانی در مورد قرآن کریم و خصوصیات امام جعفر صادق (ع) پرداخت.

در پایان این مراسم نفرات اول تا سوم توسط  داوران و کارشناسان معرفی شدند و از همه شرکت کنندگان در مسابقه با اهدا جوایزی تجلیل شد.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی