آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

دومین همایش بین المللی سواد رسانه ای و اطلاعاتی برگزار می شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از برگزاری دومین همایش بین المللی سواد رسانه ای و اطلاعاتی با موضوع خانواده خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، علیرضا درویش نژاد در نشست مشترک با مدیر مجتمع فرهنگی دیجیتال خلیج فارس و مدیر مرکز ملی نخبگان استان ضمن تاکید بر اهمیت برگزاری این همایش گفت : این همایش با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مرکز فناوری اطلاعات و رسانه ای دیجیتال و مجتمع فرهنگی دیجیتال خلیج فارس در سالن همایش های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

وی افزود : دومین همایش بین المللی سواد رسانه ای و اطلاعات ، 12 الی 16 آبان برگزار می شود و در ده استان دفتر دبیرخانه این همایش تشکیل شده است .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان بیان کرد : دانشگاهیان و فعالان عرصه سواد رسانه ای می توانند مقالات خود را جهت شرکت در همایش به دبیرخانه همایش در استان هرمزگان واقع در فرهنگسرای طوبی مجتمع فرهنگی دیجیتال خلیج فارس یا از طریق سایت mliteracy.saramad.ir  ارسال نمایند.

در ادامه ، علی کوزه گر ، مدیر مجتمع فرهنگی دیجیتال خلیج فارس در خصوص فراخوان این همایش گفت : آخرین مهلت ارسال آثار و چکیده مقالات و گزارش ها ، 31 تیرماه 97 و ارسال متن مقالات و گزارش ها تا 31 مرداد ماه 97 می باشد.

وی به محورهای اصلی و موضوعات فراخوان اشاره کرد و افزود : علاقه مندان به شرکت در بخش مقالات و گزارش ها می توانند آثار خود را با موضوع مواد رسانه ای و اطلاعاتی ،خانواده و توانمند سازی سواد رسانه ای و اطلاعاتی ، خانواده و سبک زندگی ، سواد رسانه ای و اطلاعات خانواده و آموزش ، سواد رسانه ای و اطلاعاتی ، خانواده ، دین و اخلاق تهیه و ارسال نمایید.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی