آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

آغاز ساماندهی گروه های موسیقی شهرستان جاسک

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک از ساماندهی گروه های موسیقی با حضور نماینده انجمن موسیقی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، عبدالرحمن لشکری زاده گفت: یکی از مهمترین اهداف انجمن موسیقی ساماندهی گروه های موسیقی فعال در سطح شهرستان می باشد که باید با دقت نظر بیشتری به ثبت این گروه ها پرداخت.

وی افزود: مجموع فعالیت گروه های موسیقی در شهرستان جاسک در بخش های سنتی، پاپ و کلاسیک می باشد که با انتخاب نماینده موسیقی، باید بر نوع فعالیت آنان نظارت داشت.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک بیان کرد: برگزاری فستیوال و جشنواره های مختلف می تواند در بالا بردن روحیه ی گروه های موسیقی تاثیر بسزایی داشته باشد و می توان استعدادهای موسیقیایی را نیز شناسایی و معرفی کرد.

مهراب اسحاقی نماینده انجمن موسیقی در گزارشی جامع و کامل از فعالیتهای انجمن گفت: در حال حاضر ١٢ گروه موسیقی در انجمن مشغول به فعالیت هستند که از این تعداد ٧ گروه موسیقی سنتی و ٥ گروه موسیقی پاپ و کلاسیک می باشند.

نماینده انجمن موسیقی ادامه داد: گروه های فعال در دفتر انجمن شهرستان به ثبت رسیده اند که در آینده ای نزدیک سعی در برگزاری فستیوال بزرگ موسیقی سنتی، پاپ و کلاسیک را در شهرستان داریم و امیدواریم در این عرصه از هنر شاهد پیشرفت هنرمندان عزیز باشیم.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی