آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

برگزاري مسابقات قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان شهرستان جاسك

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاسک :به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر نمایندگی کانونهای فرهنگی و هنری مساجد شهرستان ، مسابقات قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان در بخش هاي حفظ 5، 10 و 20 جزء و قرائت با حضور علما ، جوانان و شرکت کنندگان در کانون امام حسن مجتبی(ع) مسجد جامع روستای گوان برگزار شد.

 

IMG-20180613-WA0007

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ،عبدالرحمن لشکری زاده ضمن قبولی طاعات و عبادات گفت: رمضان ماه طاعت و بندگی است و مومنین باید در این ماه پربرکت تلاش در افزایش معنویات نمایند تا خداوند متعال تاثیر این ماه عظیم را در قلب و زندگی آنان نمایان کند.

وی با اشاره به تبلیغات گسترده دشمنان اسلام بر علیه مسلمانان افزود: آنچه كه موجب عزت و سربلندي مسلمانان شده، پيروي و تمسك به كلام وحي است و امت اسلام بايد بيش از پيش با يكديگر متحد شده و همبستگي مضاعفي داشته باشند و اين ميسر نخواهد بود مگر در سايه قرآن كريم و تمسك جستن به آيات وحي.

گفتنی است: این مسابقات در بخش مرکزی شهرستان و با همکاری کانونهای فرهنگی و هنری مساجد روستاهای بونجی، اغوشک ، گروک ، گتان ، کوه مبارک ، گزی و مغ جنگان برگزارشد.

در پایان از 45 نفر شرکت کننده در رشته های حفظ و قرائت بشرح زیر تجلیل بعمل آمد.

 

رشته حفظ20جزء: حسام الدین کریمزائی ، عبدالرئوف پیشکی ، آقایان علی ملاحی و امیر زارعی(مشترک(

رشته حفظ 10جزء: اسدالله عظیمی ، رفیع الله طاهری ، ابراهیم جمالی

رشته حفظ 5جزء: عبدالله دهواری ، عبدالرحمن فیروزی ، هدایت نجار

رشته قرائت: علی ترابی ، هدایت نجار ، محمد شهابی

 

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی