آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

اجرای برنامه های فرهنگی شاد درفرهنگسرای شهید بهشتی میناب

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میناب از اجرای برنامه های متنوع شاد برای مردم در سالن فرهنگسرای میناب خبرداد.

 

 

IMG_20180624_100654

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ،رضااوژند گفت : این اداره با همکاری و مشارکت هنرمندان  برای ایجاد روحیه بانشاط دربین مردم  برنامه های متنوع فرهنگی و جنگ های شادی را برای ایجاد شور و نشاط اجتماعی در دستور کار خود قرارداده و روزهای پایان هفته که اوقات فراغت خانواده ها می باشد را در سالن فرهنگسرا برگزار می کند.

وی افزود :مردم فرهنگ دوست میناب با علاقه ای که به فرهنگ و هنر دارند با حضور خود دراین برنامه ها و حمایت از هنرمندان  از این برنامه ها استقبال می کنند .

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میناب عنوان کرد : با برنامه ریزی هایی که با هنرمندان انجام شده قرار براجرای این برنامه ها در روزهای پایان هفته و بصورت ادامه دارباشد و مردم ساعات خوشی در کنارهنرنمایی هنرمندان بگذرانند.

اوژند گفت : اکران فیلم های روز سینماهای کشور روی پرده  سینما فرهنگ میناب برای تماشاکردن مردم  لحظات خوبی را برای آنان مهیا می کند و انشالله با حمایتهای  مردم و حضوردرسینما  ، کمک به پویایی سینمای میناب خواهد کرد .

گفتنی است : برنامه جنگ شادی با حضور هنرمندان پرتلاش شامل اجرای موسیقی زنده ،میان پرده طنز،شعبده بازی ، مسابقه و اهدا جوایز به شرکت کنندگان در سالن فرهنگسرای شهید بهشتی میناب اجرا و با استقبال مردمی روبرو گردید .

 

 

 

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی