آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

برگزیدگان دومین جشنواره شعر سندباد معرفی و تقدیر شدند

از برگزیدگان دومین جشنواره ملی شعر سندباد با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، امام جمعه بندرلنگه ، فرماندار و هیات داوران با اهدای لوح سپاس و تندیس جشنواره تقدیر به عمل آمد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، حسین محسنی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرلنگه با تشکر از حامیان این جشنواره گفت : اولین دوره این رویداد در سال 95 برگزار شد که نتایج و بازتاب بسیار خوبی در کشور داشت و با توجه به درخواست های مکرر دومین دوره نیز با همکاری و حمایت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به مرحله اجرا در آمد.

وی در توضیح برگزاری جشنواره افزود : پس از ارسال فراخوان از سراسر کشور 290 شاعر با بیش از 800 اثر شرکت کردند و پس از داوری آثار توسط محمدرضا خالصی ، احمد نوردآموز و محمد علی قویدل برگزیدگان در بخش های کلاسیک ،سپید و ترانه مشخص و به شرح ذیل مورد تقدیر قرار گرفتند.

بخش کلاسیک : رتبه اول هیچکدام از شرکت کنندگان حائز رتبه نشدند . رتبه دوم سعیده سلماسی . رتبه سوم محسن ناصحی . رتبه چهارم فرامرز علی پور و فرزاد فتحی

در بخش سپید : رتبه اول ابوذر پاکروان . رتبه دوم اسماعیل احمدی و محمد خواجه پور . رتبه سوم شهریار بزرگ مهر و سرکار خانم حنان جاشویی

در بخش ترانه سرایی : رتبه اول سرکارخانم عاطفه عباس نژاد . رتبه دوم و رتبه سوم هیچکدام از شرکت کنندگان حائز رتبه نشدند .

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی