آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

برپایی نمایشگاه کتاب در شهرستان حاجی آباد هرمزگان

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی حاجی آباد از برپایی نمایشگاه کتاب در مجتمع شهید حسن زاده خبر داد.

۲۰۱۵۰۴۱۶۱۰۴۴۳۲_IMG_1171

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان،در مراسم افتتاحیه حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد ضمن تشکر از دست اندر کاران این نمایشگاه افزود:کتاب ها باید به روز و متناسب با نیاز جامعه چاپ و منتشر و از آثار نویسندگان برجسته و بنام کشور استفاده شود و به مساله کتاب و کتابخوانی با برپایی چنین نمایشگاه هایی اهمیت و توجه ویژه کرد.

کاظم قاسم زاده عنوان کرد : این اداره در پی رسالت فرهنگی خود و گسترش مطالعه کتابخوانی اقدام به برپایی نمایشگاه کتاب با حضور مسئولان ، هنرمندان و مردم نمود.

وی بیان کرد : پرورش ذهن با مطالعه صورت می گیرد و باید کتاب را در زندگی مردم نهادینه کنیم تا کتاب جزو ضروریات زندگی خانواده ها قرار گیرد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی حاجی آباد عنوان کرد : برپایی نمایشگاه کتاب صرفاً برای فروش کتاب نیست بلکه برای ارتقای فرهنگ مردم و سوق آن به سوی کتاب و کتابخوانی می باشد.

قاسم زاده افزود:  ان شاءالله در سال جاری با برپایی نمایشگاه های متعدد کتاب در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی تلاش خواهیم کرد.

وی یادآور شد : این نمایشگاه دارای ده هزار عنوان کتاب با تخفیف %50  با موضوعات : تاریخی ، مذهبی ، قرآنی ، تاریخ ، روانشناسی ، کودک و… به مدت 15 روز دایر می باشد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی