آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

ششمین جشن عکس هرمزگان کیفیت خوبی داشت

بهنام صدیقی یکی از داوران با تجربه ششمین [جشن عکس هرمزگاناست که آشنایی خوبی با هنر عکاسی هرمزگان دارد و با برگزاری کارگاه با عنوان عکس و واقعیت به بیان تجربیات و دیدگاه‌های خود پرداخت که غالب انها در حوزه عکاسی مستند بودند.

 

 

 

??????????????????????????????????????

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ششمین جشن عکس هرمزگان ، بهنام صدیقی نمایشگاه عکس این دوره را در حد خوبی توصیف کرد و گفت: برخی از عکس‌ها نشان میداد عکاس دغدغه خیلی خوبی داشته اما در اجرا بهتر می توانست عمل کند.

صدیقی مجموعه عکس‌ها را اینگونه تعریف کرد که در برخی  مجموعه‌ها انتخاب موضوع خوب بود و استفاده از نور و رنگ یکی از مشکلات مجموعه عکس‌ها بود که اگر تصحیح شود می تواند کار را به سطح قابل قبولی برساند.

وی در خصوص بخش استعدادهای جوان عنوان کرد : در این بخش شاید شرایط خیلی بهتر بود البته تمام آن ها تک عکس بودند اما به عنوان استعداد جوان در سطح متوسطی بودند و کیفیت نسبت به زمانی که در حوزه عکاسی فعالیت دارند خوب بود.در کل عکاسی هرمزگان را باید در یک روند بلند مدت بررسی کرد زیرا به عنوان کسی که دفعات تقریبا زیادی را در این استان حضور داشتم به عنوان داور یا هر سمت دیگری می توان گفت: پتانسیل‌های بسیار خوبی در عکاسی هرمزگان وجود دارد که در حال حاضر بخشی ازر آن در سطح بین المللی فعال هستند.

صدیقی در اخرین صحبت‌های خود گفت: یکی از بهترین اتفاقات اجرای این جشنواره‌ها این است که عکاسان کارها را در کنار یکدیگر ببینند و میزان و سطح خود را با دیگر عکاسان بسنجند و این میتواند کمک بسیار خوبی برای یک عکاس باشد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی