آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

شرکت بیش از 140 نفر از قرآن آموزان موسسه نور روتان در آزمون سراسری

بیش از 140 نفر از مخاطبین قرانی مختلف در آزمون سراسری قرآن و عترت تحت نظر موسسه قرآن و عترت نور روتان ثبت نام کرده اند و در آزمون های کتبی و شفاهی شرکت خواهندکرد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، مدیر موسسه فرهنگی قرآن و عترت نور روتان در این خصوص گفت: 144 نفر از قرآن آموزان در چهاردهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم شرکت کرده اند که در حوزه آزمون روستای گچینه اجرا می شود.

اسحق ذاکری با بیان اینکه آزمون رشته های گروه حفظ قرآن کریم در دو نوبت و نمره قبولی 60 از 100 محسوب می شود که براساس آن به افراد گواهینامه صادر خواهد شد.

ذاکری از مخاطبین قرآنی مختلف این موسسه در روستاهای مختلف شهرستان تشکر و قدردانی کرد و گفت: کانون فرهنگی و هنری بیت العتیق گچینه پایین،کانون فرهنگی و هنری موعود روتان،حوزه علمیه خواهران و طرح فعالان فرهنگی مساجد سیریک با این موسسه همکاری و مشارکت داشته اند و از برنامه های قرانی موسسه و خدمات آن نیز بهره می برند.

وی گفت: موسسه قرآن و عترت نور روتان در راستای عمل به وظیفه ذاتی خود برنامه های مختلفی را چون حفظ قرآن کریم، حفظ صحیفه سجادیه، کلاس های مختلف روخوانی ، دوره حفظ موضوعی قرآن، دوره ی کوتاه مدت تجوید و جلسات ثابت قرائت و دوره ها و طرح های تربیتی قرآنی دیگر را در دستور کار دارد و در آینده نیز طرح های مختلفی را دنبال می کند .

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی