آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

جشنواره تلاوت ، آواها و نغمات دینی هرمزگان سوم اسفند در سیریک برگزارمی شود

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک : از برگزاری جشنواره تلاوت و آواها و نغمات دینی هرمزگان در شهرستان سیریک خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، مصطفی کریمی زاده گفت : جشنواره تلاوت ، آواها و نغمات دینی در قالب هفته های قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با شعار قرآن ، عترت وحدت سوم الی چهارم اسفند در سیریک برگزارمی شود.

وی افزود : این جشنواره قرآنی در بخش تلاوت دررشته های قرائت ، حفظ کل ویژه برادران ، حفظ 15جز ویژه خواهران ، 15جز ویژه برادران و حفظ جز سی ام ویژه برادران پیش بینی شده است که در دو بخش آواها و نغمات دینی ، تواشیح و ابتهال بود که رشته ترتیل جایگزین رشته ابتهال شده است تا شرکت کنندگان بیشتری بتوانند امکان حضور درجشنواره را داشته باشند .

سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی سیریک عنوان کرد : این جشنواره در روزهای 3و4 اسفند ماه سال جاری به میزبانی شهرستان سیریک و در روستای روتان برگزارمی شود و علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت ایتنرنتی h-quran.ir و ثبت نام کنند و یا با شماره تلفن های 09172086335/09176234951 تماس حاصل نمایند .

کریمی زاده بیان کرد : تمامی رشته ها برای سنین بالای 18 سال می باشد و فقط حفظ جز سی ام ویژه رده سنی زیر 18سال است و تمامی مذاهب استان می توانند اعم از شیعه و سنی در این جشنواره شرکت نمایند

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی