آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

کانون های مساجد دستاوردهای نظام را تبیین کنند

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان، با اشاره به عملیات روانی اخیر دشمن در القاء ناکارآمدی نظام، بر ضرورت توجه کانون های فرهنگی هنری در تبیین دستاوردهای مهم نظام ازجمله ابعاد امنیتی و فرهنگی تاکید کرد.

 

 

IMG12552249

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، حجت الاسلام احمد پهلوانی در نشست ستاد بزرگداشت دهه فجر کانون های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان ضمن قدردانی از بصیرت و وقت شناسی ملت آگاه، فهیم و همیشه در صحنه ایران اسلامی در حضور به موقع و خودجوش در راهپیمایی های عمومی محکوم کردن اغتشاشات اخیر، تصریح کرد: مردم مسلمان، ولایت مدار و شهیدپرور ایران اسلامی در بزنگاه های مختلف با ورود در صحنه از آرمان های انقلاب و نظام دفاع کرده و به بهترین شکل به رسالت خود عمل کرده و خواهند کرد.

وی از نعمت «ولایت فقیه» به عنوان مهمترین موهبت الهی برای ملت ایران و همه آزاداندیشان جهان یاد کرد و با اشاره به جمله تاریخی امام راحل(ره) که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت نرسد»، افزود: آحاد مردم به برکات ارزشمند وجود بابرکت رهبری معظم انقلاب(حفظه الله) پی برده اند و تا پای جان از حریم ولایت حمایت می کنند.

حجت الاسلام پهلوانی با اشاره به انقلاب های مردمی سال های اخیر در بسیاری از کشورهای عربی منطقه، گفت: عدم وجود رهبری موجب شد تا استکبار این حرکت های مردمی را به سمت منافع خود سوق دهد و علی رغم جان فشانی های مردمی، نتایج مطلوب حاصل نشود.

وی از «امنیت» به عنوان یکی دیگر از نعمت های الهی و برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی در ایران نام برد و عنوان کرد: در برهه کنونی که منطقه آبستن ناامنی و خشونت است به برکت انقلاب، نظام و رهبری، ایران اسلامی امن ترین کشور منطقه و حتی جهان است.

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان، دهه فجر را فرصت مغتنمی برای معرفی و تبیین زوایای مختلف دستاوردها، آثار و برکات فراوان انقلاب اسلامی و نظام شکوهمند جمهوری اسلامی دانست و اذعان کرد: راه اندازی اغتشاشات اخیر به رهبری جیره خواران و ایادی استکبار و حمایت مستقیم روسای جمهور آمریکا و رژیم صهیونیستی از اغتشاشگران بار دیگر سرسختی دشمنان در ضربه زدن به اصل نظام اسلامی را هویدا ساخت و تا مادامی که ملت ایران از مظلومین عالم نظیر فلسطین، یمن و … دفاع می کند دشمنی استکبار نیز وجود خواهد داشت.

وی نظام جمهوری اسلامی را محصول خون شهدا دانست و تاکید کرد: تربیت نیرو برای حفاظت و پاسداری از اصول و ارزش های انقلاب و نظام از رسالت های کلیدی و مهم کانون های فرهنگی هنری مساجد است.

پهلوانی با بیان اینکه حرکات مذبوحانه نوکران استکبار هیچ گونه خللی را در اراده پولادین مردم در دنبال کردن اهداف متعالی نظام ایجاد نخواهد کرد، گفت: کانون های فرهنگی هنری با بهره گیری از کارشناسان مجرب بخش های مختلف، در ایام دهه فجر و در قالب جشن های پیروزی انقلاب، دستاوردهای نظام را برای مردم بازگو کنند.

وی افزود: برنامه های بزرگداشت دهه فجر کانون های فرهنگی هنری مساجد باید هنرمندانه و متناسب با ذائقه نسل جوان باشد و از برنامه های بدون محتوا و کلیشه ای نیز پرهیز شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی