آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

درگذشت ناگهانی هنرمند جوان شهرستان بندرلنگه

محمد فلاحی نیا هنرمند جوان شهرستان بندرلنگه در گذشت

 

 

image(41) 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، محمد فلاحی نیا در (یکم بهمن ماه ۹۶) در سن 34 سالگی بر اثر حمله قلبی درگذشت.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرلنگه افزود: محمد فلاحی نیا از هنرمندان بسیار کوشا و مسئول کانون فیلم و عکس این شهرستان بود که بر اثر حمله قلبی دار فانی را وداع گفت.
حسین محسنی بیان داشت: زنده یاد محمد فلاحی نیا یکی از هنرمندان پرتلاش و با استعداد بود که مهربانی، تلاش، محبت و مناعت طبع او در بین هنرمندان، همواره زبانزد خاص و عام بود، قطعا درگذشت وی ضایعه ای اسف بار برای این شهرستان است که بی‌شک هنرمندان و مدیران فرهنگی این شهرستان اثرات فراموش‌ناشدنی این هنرمند را هرگز ازخاطر نخواهند برد.
وی بیان داشت: علاقه زیاد این هنرمند به فرهنگ و هنر باعث شد تا هم زمان با فراگیری علم و دانش در عرصه های مختلف از جمله نویسندگی، کارگردانی در بخش فیلم کوتاه و مستند و به تالیف کتاب شاعران بندرلنگه نیز بپردازد.
محسنی در ادامه افزود: فلاحی نیا یکی از محققان و پژوهشگران جوان این شهرستان بود که کتاب “آوای مروارید” که گزیده ای از اشعار شاعران بندرلنگه در سال95 را گردآوری و تالیف کرد و آن را به جهت علاقه مندی به شعر و ادب و با هدف ارتقا عرصه فرهنگی، معرفی هنرمندان زادگاهش و نخبگان ادبی این خطه تقدیم این شهرستان کرد.
وی گفت: زنده یاد فلاحی نیا پس از تالیف کتاب آوای مروارید ، کتابی دیگر با موضوع «روایت انقلاب در بندرلنگه» را در دست تالیف داشت که عمر کوتاه ایشان این تلاش را نیمه تمام گذاشت.
در پایان محسنی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرلنگه افزود: درگذشت هنرمند عرصه فیلم و عکس این شهرستان را به خانواده وی و جامعه فرهنگ و هنر تسلیت عرض نموده و از خداوند مهربان برای آن مرحوم مغفرت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و سلامتی مسئلت می‌دارم.
روحش شاد و یادش گرامی باد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی