آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی میناب برگزارشد

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میناب : جلسه انجمن کتابخانه های عمومی میناب با حضور محمد ریاضی معاون فرماندار و حیدری رئیس اداره امور کتابخانه ها و همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی و با حضور اکثریت اعضاء در محل کتابخانه عمومی آل محمد (ص) برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا اوژند دبیر انجمن کتابخانه های عمومی ضمن تقدیر و تشکر ، دستور کار جلسه را قرائت و گزارشی از مصوبات جلسه قبل را ارائه کرد.

در ادامه محمد ریاضی معاون فرمانداری ویژه شهرستان میناب ، مطالبی در خصوص اهمیت جلسات انجمن کتابخانه ها و پیگیری مصوبات بیان نمود و  در خصوص نیم درصد سهم کتابخانه ها از شهرداری نیز بیان داشت: بهتر است شهرداری ها بدهی معوقات خود را قبل از هرگونه اقدام قانونی از طرف نهاد کتابخانه های عمومی کشور به کتابخانه های عمومی شهرستان پرداخت نماید تا صرف هزینه های جاری و عمرانی کتابخانه های این شهرستان شود .

ریاضی گفت : اقدامات فرهنگی خوبی در شهرستان میناب انجام می شود و لازم است جایگاه این شهرستان را در حوزه کتاب و کتابخوانی را با استفاده از تمام ظرفیت ها برای تشویق مردم به خواندن کتاب و استفاده از منابع ارتقا دهیم .

معاون فرماندار در خصوص وضعیت کتابخانه شمال شهر میناب ،خواستار سرعت عمل و پیگیری لازم از طرف ارگان های مسئول خصوصا شهرداری و راه شهرسازی و امورکتابخانه های عمومی استان در جهت تسریع رفع موانع برای استفاده مردم شدند .

 

 

 

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی