آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

ترویج فرهنگ دینی و ایجاد اتحاد در بین مردم اولویت بخش فرهنگ جاسک است

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامى جاسك در جلسه هماهنگى و برنامه ريزى مراسم های فرهنگى دهه مبارك فجر گفت: بايد در راستاى ترويج فرهنگ دينى و ايجاد اتحاد در ميان مردم تلاش كنيم.

 

IMG_7442

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، عبدالرحمن لشكرى زاده مسئول كميته فرهنگى ستاد دهه مبارك فجر افزود: در تاريخ جهان اسلام افتخارات بزرگى نصيب مسلمانان شده است كه از آن جمله پيروزى شكوهمند و باعظمت انقلاب اسلامى ايران بود.

 

وی بيان كرد: در عصرى كه گرايش مردم به فرهنگ غربى زياد شده بود، اين انقلاب با رهبرى امام خمينى (ره) توانست به پيروزى برسد و بايد در راستاى ترويج فرهنگ دينى و ايجاد هرچه بيشتر اتحاد در ميان مردم، تلاشى مضاعف كنيم.

 

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک عنوان کرد : با توجه به همزمان شدن دهه مبارك فجر امسال با ايّام فاطميه و حفظ و منزلت اين دهه پربركت برنامه ها و مراسم های مختلفى در جاسک و حتى در مركز استان خواهيم داشت و ان شاالله بتوانيم پاسدار خون شهدا و سرباز خوب اين انقلاب در جنگ نرم و تهاجم فرهنگى باشيم.

 

لشكرى زاده یادآور شد: برنامه هاى فرهنگى و هنرى مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامى جاسك مورخ ١ الي ١٩ بهمن ماه در اين شهرستان برگزار مى گردد.

 

وى در پايان گفت: فرصتى بسيار مناسب و عالى جهت حضور هنرمندان جاسكى در نمايشگاه كتاب استان فراهم شده است كه در تاريخ ٤ بهمن ماه هنرمندان جاسك براى اجراى برنامه هاى فرهنگى و هنرى خود حضور خواهند يافت.

 

لازم به ذكر است كه در نمايشگاه كتاب هرمزگان، از آثار  دو هنرمند جاسكى، كتاب “فرهنگ مردم جاسك” و كتاب مجموعه شعر “مديريت عشق” رونمايى خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی