آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان 1 الی 7 بهمن ماه در بندرعباس

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان 1 الی 7 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه ها واقع در سه راه جهانبار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، علیرضا درویش نژاد در گفتگو با خبرنگاران گفت : با همکاری موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان با حضور بیش از 500 ناشر از سراسر کشور برگزار می شود.

وی افزود : هنوز تعداد کامل ناشران مشخص نشده است و نام نویسی از ناشران تا پایان هفته ادامه خواهد داشت اما طی سال های اخیر استقبال ناشران از نمایشگاه کتاب هرمزگان بیش از دیگر استان ها بوده است .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ضمن تقدیر و تشکر از معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد : با هماهنگی های صورت گرفته در این دوره حضور ناشران مطرح کشور پررنگ تر از دوره های قبل خواهد بود و همه امکانات جهت برگزاری مطلوب نمایشگاه کتاب فراهم می باشد.

درویش نژاد به بخش جنبی نمایشگاه اشاره کرد و گفت : در حال برنامه ریزی و تدارک برنامه های مختلف و متنوع فرهنگی و هنری در بخش جنبی نمایشگاه کتاب برای خانواده ها و سنین مختلف هستیم که متعاقبا اعلام خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی