آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

آغاز به کار نمایشگاه بزرگ کتاب در پارسیان

نمایشگاه بزرگ کتاب با 50% تخفیف در شهرستان پارسیان آغاز به کار کرد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، محمود اسدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پارسیان در گفتگو با خبرنگاران عنوان کرد: اعتقاد راسخ داریم که در دوران کنونی آگاهی بخشیدن و ترویج فرهنگ کتاب خوانی بهترین ثروت و سرمایه گذاری پایدار است.

وی افزود: برپایی نمایشگاه های کتاب گام مهمی است در راستای نهضت مطالعه و دانش اندوزی لذا این اداره با در نظر گرفتن این مهم سالی چند نمایشگاه کتاب برگزار می کند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پارسیان خاطر نشان کرد: نیاز سنجی مخاطب یکی از برنامه هایی بود که پیش از برپایی نمایشگاه به اطلاع بخش خصوصی برگزار کننده نمایشگاه کتاب رسانده شد و امروز شاهد نمایشگاهی با در نظر گرفتن نیاز جامعه هستیم.

اسدی تعداد عناوین موجود در نمایشگاه کتاب را چهار هزار عنوان اعلام کرد و گفت: نمایشگاه کتاب با چهار هزار عنوان و 20 هزار جلد تا 19 دیماه میزبان مردم فرهنگ دوست شهرستان می باشد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان در پایان یادآور شد: در این نمایشگاه کتاب هایی با عناوین رمان تاریخی، کودک و نوجوان، مذهبی، بازی های فکری، ادبیات، پزشکی، نرم افزار های آموزشی ، کتاب های کمک درسی و … عرضه می شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی