آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

نمایشگاه عکس نماز و فضای مجازی در پارسیان

رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی پارسیان : نمایشگاه عکس نماز و فضای مجازی با راه یابی 20 اثر منتخب به بخش پایانی در پارسیان آغاز به کار کرد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، محمود اسدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پارسیان در جمع خبرنگاران گفت: جشنواره عکس نماز و فضای مجازی پس از فراخوان توسط انجمن عکاسان فعالیت خود را آغاز کرد و 120 عکس از میان تصاویر ارسالی به مرحله دوم این جشنواره راه پیدا کرد.

وی افزود: با توجه به نزدیکی هفته وحدت تصاویری با موضوع نماز وحدت به فراخوان اضافه شد و هنرمندان تصاویر خود را برای شرکت در این جشنواره ارسال کردند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پارسیان در ادامه افزود: نمایشگاه عکس نماز و فضای مجازی در حاشیه همایش نماز و فضای مجازی در پارسیان به صورت مجازی رونمایی شد و علاقمندان با مراجعه به لینک معرفی شده از این نمایشگاه بازدید کردند.

اسدی هنر را بهترین وسیله برای نگرش های مذهبی عنوان و خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری هنر و ارزش آن را به خوبی تعریف فرمودند و ما نیز باید از آن در عرصه های مختلف استفاده کنیم.

دبیر شورای فرهنگ عمومی در پایان گفت: نمایشگاه عکس نماز و فضای مجازی هم اکنون در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با نمایش 20 اثر نهایی آماده بازدید عموم می باشد

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی