آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

جلسه هم اندیشی هنرمندان با اعضا شورای شهر حاجی آباد برگزار شد

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان حاجی آباد از برگزاری جلسه هم اندیشی هنرمندان با شهردار و اعضا شورای شهر حاجی آباد در محل سالن آمفی تئاتر شهید حسن خبر داد.

 

جلسه-هم-اندیشی-هنرمندان-با-اعضا-شورای-شهر-حاجی-آباد-برگزار-شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، کاظم قاسم زاده در این جلسه گفت: برگزاری نشست هم اندیشی هنرمندان با مسئولان شهرستان از اهمیت ویژه برخوردار می باشدزیرا هر چه ارتباط هنرمندان با مسئولان بیشتر شود و مشکلات و تنگناها به سمع مسئولان برسدتاثیر خوبی بر برنامه های فرهنگی وهنری شهرستان می گذارد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی حاجی آباد  خواستار همکاری مسئولین در حمایت از برگزاری جشنواره های استانی در شهرستان ، چاپ کتاب شعر شاعران ، برگزاری جشنواره شروه خوانی و استفاده از هنرمندان هنرهای تجسمی در ساخت المانهای شهری و نقاشی های دیواری و ساخت پلاتو شد .

در ادامه رییس و اعضای شورای شهر ، و مسئولان انجمن های فرهنگی و هنری هر کدام مسائل و مشکلاتشان موجود را مطرح کردند و در ادامه علیرضاحسن زاده شهردار حاجی آباد حمایت خود را از اجرای جشنواره های استانی ،ساخت پلاتو و استفاده از هنرمندان جهت زیباسازی شهر را اعلام کرد و گفت : شهرداری با تشکیل کمیسیون فرهنگی با محوریت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و هنرمندان تلاش خود را جهت برگزاری بهتر برنامه های فرهنگی و هنری شهرستان به عمل می آورد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی