آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی هرمزگان نقش اصلی در معرفی استعدادهای جدید دارد

کارگردان نمایش ” سیاره عروسک ” از مشهد مقدس پس از اجرا در اولین روز از جشنواره گفت : جشنواره ملی تئاتر کودک ونوجوان ونمایش عروسکی رضوی تاکنون نقش مهمی در معرفی استعدادهای جدید در عرصه نمایش عروسکی کودک و نوجوان در سطح کشور داشته است.

IMG_7645

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی هرمزگان ، امید وحدت پور در گفتگو با خبرنگاران افزود : نمایش ” سیاره عروسک ” کار مشترک بنده و محمود فلاحی از مشهد مقدس می باشد که اولین تجربه ما در حوزه کارگردانی است.

وی افزود : در دو دوره دیگر جشنواره تئاتر کودک و نوجوان بعنوان عروسک گردان حضور داشته ام وباتوجه به کیفیت مناسب جشنواره و علاقه خاص به موضوع فرهنگ رضوی امسال در قالب یک گروه مستقل شرکت کرده ایم.

کارگردان نمایش ” سیاره عروسک ” به موضوع نمایش اشاره کرد و بیان داشت : موضوع نمایش داستان سیاره ای است که خاص عروسک ها است و یک عروسک شیطان صفت در این سیاره شروع به آزار و اذیت دیگر و تخریب خانه ها می کند که در ادامه عروسک ها با اتحاد و همدلی این عروسک را نابود و جامعه خود را نجات می دهند.

امید وحدت پور عنوان کرد : در تولید این اثر صبا صفار ، ملیحه باباخانی ، ملیکا صبوحی ، الهه نوروزیان ، شهاب محمدی ، محمود فلاحی ، سیما صادق زاده ، مهدی گزمه بعنوان بازیگر نقش آفرینی داشتند.

وی از استقبال مخاطبان و تماشاگران اظهار خرسندی کرد و گفت : طی دو اجرایی که در تماشاخانه آفتاب داشتیم استقبال بسیار خوب و حتی بیشتر از ظرفیت بود که جای تشکر و قدردانی دارد.

کارگردان نمایش ” سیاره عروسک ” از شرایط برگزاری جشنواره به ویژه اسکان و همراهی عوامل و ستاد اجرایی اعلام رضایت کرد و افزود : با توجه به ترافیک اجراها و همچنین دکورهای سنگین گروه ها نیاز است اختیارات بیشتری در سالن به گروه ها داده شود تا نمایش سریع تر آماده اجرا شود.

گفتنی است : یازدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی 19 الی 22 آذر ماه در تماشاخانه آفتاب و فرهنگسرای طوبی و همچنین بخش خیابانی نیز به صورت همزمان با هفت گروه در شهرستان میناب در حال اجرا می باشد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی