آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

برگزاری انتخابات انجمن های هنری در جاسک

انتخابات انجمن های موسیقی، نمایش و فیلم و عکس در شهرستان جاسک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، عبدالرحمن لشکری زاده سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاسک در این خصوص گفت: جهت شکوفایی و پیشرفت در عرصه فرهنگی و هنری نیاز به انتخاب مدیر از بین هنرمندان هر عرصه می باشد که در مرحله اول انجمن های موسیقی، نمایش و فیلم و عکس مورد این انتخابات قرار گرفتند.

وی افزود: انجمن های فیلم و عکس، نمایش و موسیقی علاقه مندان بیشتری را در این عرصه هنری در خود دارند و به همین دلیل در گام نخست، این سه انجمن را مورد انتخابات قرار دادیم.

سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک عنوان کرد: این انتخابات که هر دو سال یکبار برگزار می شود و هرکدام از اعضا کاندیدای مورد نظر خود را انتخاب و احکام هر کدام از آنها صادر می شود.

لشکری زاده حضور اعضا و هنرمندان رشته های مختلف را در این انتخابات بسیار پرشور اعلام کرد و گفت : هنرمندان در شهرستان جاسک علاقه زیادی به موسیقی و نمایش دارند و چند سالی است که این شهرستان در حوزه نمایش حرفی برای گفتن دارد و هر ساله یک گروه نمایشی از جاسک در جشنواره تئاتر استانی انتخاب می شود.

وی در پایان بیان کرد: این انتخابات با حضور بازرس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد و مهراب اسحاقی به عنوان نماینده انجمن موسیقی، علی اصغر سعیدی بعنوان رئیس انجمن نمایش و جابر واجدادزاده بعنوان رئیس انجمن فیلم و عکس انتخاب شدند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی