آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

استقبال بی نظیر مردم میناب از بخش خیابانی جشنواره تئاتر کودک رضوی

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میناب : از استقبال بی نظیر مردم میناب از بخش خیابانی یازدهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان ونمایش عروسکی رضوی خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا اوژند عنوان کرد : امسال شهرستان میناب میزبان بخش خیابانی جشنواره تئاتر کودک و نوجوان رضوی بود و هفت نمایش از شهرستان های کرمانشاه ، شهرری، همدان ، تبریز و میناب در این رویداد شرکت داشتند.

وی افزود : براساس برنامه ریزی صورت گرفته این نمایش ها در بیش از 30 مکان عمومی مختلف شهرستان میناب و حتی روستاهای اطراف اجرا کردند که با استقبال بسیار خوب مردم همراه بود.

رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی میناب اضافه کرد : مردم میناب از قدیم الایام دوستار هنر نمایش به ویژه نمایش های میدانی و خیابانی بوده اند و گروه های تئاتر میناب همیشه در جشنواره های تئاتر خیابانی کشور حضوری موفق و تاثیر گذار دارند.

اوژند یادآور شد : طی این 30 اجرا بیش از 15 هزار نفر از نمایش ها دیدن کردند که این نشانگر ظرفیت های مردمی در حوزه نمایش های خیابانی در شهرستان میناب می باشد.

وی ادامه داد: محسن سلیمانی فارسانی ، وحیدلک و حسن سبحانی داوری آثار را برعهده داشتند که در مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان و نمایش عروسکی رضوی از برگزیدگان تجلیل و تقدیر به عمل می آید.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی