آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

به زودی پرداخت مطالبات روزنامه های هرمزگان انجام می گردد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت : مطالبات مطبوعات به زودی پرداخت می شود.

 

 

index

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، علیرضا درویش نژاد در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها طی بازدید از غرفه های هرمزگانی ها مستقر در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات هرمزگان گفت : از آنجایی که مشکلات زیادی پیش رو داریم و مطالبات نشریات هم عقب افتاده است و زمان زیادی هم از آن گذشته است در حال رایزنی و پیگیری هستیم تا بتوانیم به زودی این مطالبات معوق را پرداخت نماییم.

وی گفت : مطبوعات در استان هرمزگان در حال حاضر علی رغم تمامی مشکلاتشان سرپا بوده و پویا و شاداب به رسالت حرفه ای خود عمل می کنند.

درویش نژاد افزود : حضور 13 رسانه استانی در قالب 9 غرفه در بیست و سومین نمایشگاه نشان دهنده حضور کمی و کیفی قابل تقدیر نشریات می باشد و با بررسی های بعمل آمده مشخص شد که هرمزگان تنها استانی است که تعداد زیادی از نشریات آن در نمایشگاه حضور داشته و بعضی از این رسانه ها قریب یک دهه تجربه حضور در این رویداد فرهنگی در سطح کشوری دارند.

وی گفت : پایبندی به قانون مطبوعات و فعالیت در چارچوب قانون وظیفه ی ذاتی رسانه هاست و خوشحالیم که رسانه های هرمزگان به وظیفه ذاتی خود به خوبی عمل کرده و از چارچوب قانون عدول نکرده اند و همگی تابع قوانین موجود به فعالیت خود ادامه می دهند.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد : امیدواریم سال های بعد شاهد رشد 100 در صدی حضور کمی و کیفی نشریات استان در نمایشگاه بین المللی مطبوعات باشیم چرا که این حضور در عرصه رقابت و کسب تجربه تاثیر گذار بوده تا جاییکه می توان به راحتی به تمامی روزنامه نگاران در تمام سطوح دسترسی داشته و از تجربیات و دانسته های آنها به راحتی بهره مند شد.

 

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی