آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

نمایشگاه عکس در مسیر دلدادگی در پارسیان افتتاح شد

نمایشگاه عکس در مسیر دلدادگی با نمایش 72 تصویر از پیاده روی اربعین با حضور مسئولین و معتمدین در پارسیان آغاز به کار کرد.

 

نمایشگاه-عکس-در-مسیر-دلدادگی-در-پارسیان-افتتاح-شد-

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، حجت الاسلام و المسلمین عبدالرضا شیبانی هنرمند عکاس در حاشیه افتتاح نمایشگاه عکس در مسیر دلدادگی در گفتگو با خبرنگاران گفت: نمایشگاه عکس در مسیر دلدادگی یکی از رویدادهای مهم هنری پارسیان است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی پارسیان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برنامه ریزی و توسط انجمن عکاسان شهرستان اجرا شد.

وی افزود: خداوند توفیق داد مسیر 500 کیلومتری شلمچه تا کربلا را طی 23 روز طی نماییم و در این مدت 12 هزار تصویر ثبت نمودیم.

این هنرمند مسیر شلمچه تا کربلا را برای ایرانیان ناشناخته خواند و گفت: این مسیر از قرن ها پیش برای عراقی ها شناخته شده است و همه ساله از 20 محرم موکب ها در طول مسیر برافراشته می شود اما ایرانیان بیشتر از نجف تا کربلا پیاده روی می کنند.

شیبانی همچنین یادآور شد: همراهی با شیعیان عراق در طول مسیر تجربه های خوبی را برای ما به ارمغان داشت و در این مدت تبادل نظرهای زیادی صورت گرفت که نشان دهنده عمق ارتباط معنوی بین مردم کشورمان و شیعیان و مردم عراق دارد.

وی در خصوص نمایشگاه عکس در مسیر دلدادگی عنوان کرد: این نمایشگاه از امروز 18 مهر در سالن یاسر نصوری پارسیان آغاز به کار کرده و تا روز شنبه 22 مهر ادامه خواهد یافت.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی