آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

مدرسه مجازی امام سجاد(ع) راه اندازی می شود

مدیر موسسه فرهنگی اندیشه های اسلامی سجادیه از ایجاد مدرسه مجازی امام سجاد(ع) به عنوان یکی از برنامه های آینده دبیرخانه کنگره بین المللی امام سجاد(ع) یاد کرد و گفت: این مدرسه پس از ماه صفر با حضور آیت الله نعیم آبادی افتتاح می شود.

 

 

IMG13073353

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین محمد علی لبخندان در آیین تجلیل از عوامل اجرایی هفتمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) که به همت دفتر نماینده ولی فقیه در هرمزگان در سالن اجتماعات مسجد جامع(مصلی قدس) برگزار شد، عنوان کرد: پس از تشکیل مرکز تخصصی صحیفه سجادیه در شهر مقدس قم، ٤٥ نفر از طلاب سطح سه به بالا در این مرکز در حال آموزش تخصصی مباحث صحیفه هستند.

 

وی با اشاره به محدود بودن توان و امکانات و فضای آموزشی، افزود: امروزه استفاده از اینترنت و وسایل ارتباط از راه دور در دنیا روز به روز در حال گسترش است و از همین رو نیز به منظور فراهم نمودن زمینه برای شرکت طلاب سطح سه به بالا در سراسر کشور برای شرکت در دوره های آموزش تخصصی صحیفه سجادیه، بزودی مدرسه مجازی امام سجاد(ع) راه اندازی می شود.

 

حجت الاسلام و المسلمین لبخندان ادامه داد: پایگاه آموزش مجازی امام سجاد(ع) در واقع یک مدرسه یا دانشگاه مجازی است که با محیطی کاملاً ساده و مدرن کار آموزش معارف سجادیه را بر عهده خواهد داشت.

 

وی همچنین از رایزنی های صورت گرفته با حوزه علمیه قم اشاره و بیان کرد: با معرفی سرفصل ها توسط تیم کارشناسی، از سال آینده رشته تخصصی صحیفه سجادیه نیز در حوزه علمیه قم ایجاد می شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی