آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

عیادت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از غلامرضا صنعتگر

علیرضا درویش نژاد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با حضور در بیمارستان مدائن تهران از غلامرضا صنعتگر خواننده مطرح پاپ هرمزگان دیدار و در روند معالجه و بهبودی وی قرار گرفت .

 

 

photo_2017-10-07_08-51-35

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، علیرضا درویش نژاد ضمن آرزوی بهبودی برای غلامرضا صنعتگر گفت : وی از هنرمندان مطرح استان و دارای آثار متعدد و فاخر موسیقیایی است که نقش به سزایی در اشاعه و گسترش موسیقی هرمزگان داشته است.

وی افزود : غلامرضا صنعتگر از محبوبیت بسیار بالایی در میان مردم هرمزگان برخوردار و کنسرت های وی با استقبال بسیار خوب مردم مواجه است و همیشه از حمایت های مردمی برخوردار بوده اند.

درویش نژاد به روند بهبودی غلامرضا صنعتگر اشاره کرد و عنوان داشت : چندین سال است که وی با بیماری مبارزه می کند و همیشه دعای خیر مردم استان بدرقه راه ایشان بوده و خواهد بود و مطمئنا بزودی بهبودی حاصل می شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ضمن تشکر از کادر پزشکی و مدیریت بیمارستان مدائن بیان کرد : پزشک معالج وی با ارائه توضیحات لازم اطمینان دادند که روند معالجه و بهبودی به سرعت در حال انجام است و کادری مجرب روند معالجه وی را برعهده دارند.

در پایان غلامرضا صنعتگر از حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان تقدیر و تشکر کرد و از مردم شریف هرمزگان خواست که با دعای خیرشان وی را در این مسیر سخت همراهی کنند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی