آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

راهیابی نمایش ” مبارک باشد” به جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میناب از راهیابی نمایش ” مبارک باشد” به کارگردانی حبیب الله ناصری بعنوان نماینده استان هرمزگان در جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان خبر داد.

 

1758398

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا اوژند گفت : هشت نمایش خیابانی به جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان راه یافتند.

وی افزود : شورای انتخاب بخش مسابقه تئاتر خیابانی 8 اثر نمایشی را برای اجرا در بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان انتخاب و معرفی کرد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میناب عنوان کرد: در بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان،  آثار پذیرفته شده  بخش “مسابقه تئاترخیابانی” از سوی شورای انتخاب متشکل از جواد کبودرآهنگی ، علیرضا دهقانی و امیرمشهدی عباس به شرح زیر معرفی شده اند:

نمایش “آش مهربانی” بر اساس کتاب آش سنگ با کارگردانی زهرا مریدی از تهران ، نمایش “بازی و کودک” نوشته محمد رضا جعفری لفوت کارگردان مریم مهدی پور پیر بستی از کیاشهر ، نمایش “تفنگچی” نوشته و کارگردانی سیاوش توده فلاح  از نظر آباد، نمایش ” خواستن و توانستن” نوشته احمد بیگلریان کارگردان نسا بخشی از همدان ،نمایش “سبز و سبز” نوشته و کارگردانی مهدی صالح یار از تبریز، نمایش “سیاره فتالاموس” نوشته و کارگردانی بهداد بلیغ فر از تهران، نمایش “مبارک باشد” نوشته و کارگردانی حبیب اله ناصری از میناب و نمایش “یک میهمانی ساده” نوشته و کارگردانی مهدی حبیبی از شهر ری.

بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری مریم کاظمی در آذرماه سال 1396 و در شهر تاریخی همدان برگزار می شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی