آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

چهار نمایش در اولین روز از بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان هرمزگان اجرا شد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان : در نخستین روز از بیست و نهمین جشنواره تئاتر هرمزگان ، چهار نمایش در تماشاخانه آفتاب و فرهنگسرای طوبی بندرعباس اجرا شد.

 

 

2

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، علیرضا درویش نژاد گفت : در اولین روز جشنواره نمایش های ” دوزخ ،برزخ ،ما و دیگران ” به کارگردانی ناصر عابدینی از شهرستان رودان و نمایش ” همه دختولوک ها منم ” به کارگردانی گلنساء زارعی از بندرعباس ، هر کدام در دو سانس مجزا در تماشاخانه آفتاب به اجرا در آمد که مورد استقبال عموم قرار گرفت .

وی افزود : نمایش های ” آدم و حوا ” به کارگردانی ناصر دلدار از شهرستان پارسیان و نمایش ” دستمال سفید ” به کارگردانی اصغر کمالی از شهرستان رودان نیز در سالن فرهنگسرای طوبی به روی صحنه رفتند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان یادآور شد : امروز در دومین روز جشنواره نیز نمایش های ” اعداد در بیابان ” به کارگردانی محمد سلامتی از جزیره هرمز و نمایش ” جایی برای گلدان ” به کارگردانی علی رحیمی از میناب در تماشاخانه آفتاب به روی صحنه رفتند.

درویش نژاد اضافه کرد : جلسات نقد و بررسی نمایش ها نیز هر روز ساعت 30/20 در تماشاخانه آفتاب با حضور گروه های نمایش و منتقدان برگزار می شود.

گفتنی است : اختتامیه بیست و نهمین جشنواره تئاتر هرمزگان جمعه ساعت 20 در فرهنگسرای طوبی برگزار می شود.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی