آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

درخشش جشنواره فیلم خورشید می تواند به آن سوی مرزها برسد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در مراسم اختتامیه ششمین جشنواره فیلم مستقل خورشید : جشنواره فیلم خورشید می تواند به آن سوی مرزها برسد.

 

 

IMG_6062

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، علیرضا درویش نژاد به پیوند مستحکم هنر سینما با صنعت اشاره کرد و گفت : بین هنر سینما و صنعت پیوند جداناپذیر برقرار است و نمی توان این دو را از هم تفکیک کرد زیرا دو بالی هستند که پرواز را ممکن می سازند.

وی افزود : برای ایجاد روح پویایی ، شادمانی ، نشاط وگسترش هنجارهای مثبت و در کل برای رسیدن به مدینه فاضله نیازمند هنر سینما هستیم زیرا بسیاری از مفاهیم معنوی و مشترک جهانی با سینما قابل انتقال است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری مطلوب این جشنواره عنوان کرد : در برگزاری این جشنواره می توان فضا را به سمت مفاهیم و ارزش های همگانی سوق داد و در این صورت است که جشنواره فیلم خورشید می تواند درخشش خود را به خارج از مرزها گسترش دهد.

درویش نژاد اظهار داشت : با نگاه بسته و تعصبات فکری نمی توان هنر سینما را توسعه و گسترش داد و جشنواره فیلم مستقل خورشید نشانگر اعتقاد راسخ و عشق متولیان آن به سینما ی واقعی و متعهد است.

ششمین جشنواره فیلم مستقل خورشید با حضور فیلم سازان مطرح به مدت سه روز در تالار شهید آوینی بندرعباس برگزار شد که پس از پخش فیلم ها و داوری آثار از برگزیدگان با شرح ذیل با اهدای تندیس و دیپلم افتخار تقدیر به عمل آمد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی