آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

جشنواره فیلم و عکس اردیبهشت اوایل سال 97 برگزار می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان: جشنواره فیلم و عکس اردیبهشت در اوایل سال 97 به بهترین شکل مطلوب برگزار می‌شود.

 

 

85879

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی هرمزگان ، علیرضا درویش نژاد در گفت‌وگو با خبرنگاران، در خصوص آخرین وضعیت برگزاری جشنواره فیلم و عکس اردیبهشت، افزود: این جشنواره معتبر و ارزشمند در کشور و هرمزگان است اما دلیل وقفه در برگزاری مستمر آن تحقق اعتبارات مالی آن بود.

وی بابیان اینکه برآورد اعتبار مالی برگزاری جشنواره فیلم و عکس اردیبهشت تقریباً بالاست، تصریح کرد: باید این اعتبار محقق و تأمین می‌شد تا اقدام به برگزاری درخور شأن این جشنواره کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان اضافه کرد: برای اینکه این جشنواره باکیفیت برگزار شود و نسبت به دوره‌های قبل رشد کمی و کیفی چشمگیری داشته باشد، فرصت گرفتیم که با سازمان سینمایی مذاکراتی برای تخصیص اعتبار بیشتری داشته باشیم تا این جشنواره را برگزار کنیم.

درویش نژاد با اشاره به اینکه این موضوع منتفی نشده و در سال جاری مقدمات برگزاری جشنواره فیلم و عکس اردیبهشت اجرا خواهد شد، خاطرنشان کرد: این جشنواره به یاد هنرمند فقید استان زنده‌یاد کوروش گرمساری به‌عنوان یک نخبه فرهنگی هرمزگان که بانی برگزاری آن بود به‌طور حتم باید برگزار و استمرار داشته باشد.

وی بابیان اینکه این جشنواره به‌نوعی یادواره این هنرمند فقید است، تصریح کرد: به‌طور حتم جشنواره فیلم و عکس اردیبهشت در اوایل سال 97 به بهترین شکل مطلوب برگزار می‌شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی