آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

به نمایش شهرستان ها توجه بیشتری شود

کارگردان نمایش ” آدم وهوا” از شهرستان پارسیان پس از اجرا در بیست و نهمین جشنواره تئاتر هرمزگان : به نمایش شهرستان ها توجه بیشتری شود.

 

 

229056_1037836600_320_213

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، ناصر دلدار پس از اجرای نمایش ” آدم و هوا ” در سالن فرهنگسرای طوبی گفت : مایل بودم در تماشاخانه آفتاب اجرا شود که دست اندرکاران جشنواره موافقت نکردند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات عوامل در سالن گفت : تا حدودی از اجرای نمایش راضی هستم زیرا بدلیل ناآشنایی با سالن ، و زمان کم نتوانستم هماهنگی های لازم بین صحنه و سالن کنترل را ایجاد کنیم و بسیاری از صداها در سالن کنترل قابل شنیدن نبود و این مشکل ایجاد می کرد.

کارگردان نمایش ” آدم و هوا ” عنوان کرد : به گروه ما فقط یک اجرا داده شد در صورتی که گروه های مستقر در تماشاخانه آفتاب دو اجرا دارند و دلیل این امر را ظرفیت بالای فرهنگسرای طوبی اعلام کردند در صورتیکه نمایش ما در همان اجرای اول داوری می شود اما نمایش های مستقر در تماشاخانه آفتاب اجرای دومشان داوری خواهد شد که این تفاوت می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

دلدار ضمن اعلام رضایت از اسکان و پذیرایی جشنواره از همه دست اندرکاران تشکر کرد و افزود : به دلیل ناآشنایی گروه های شهرستانی با امکانات مرکز لازم است وقت و زمان بیشتری به این گروه ها جهت هماهنگی در تمرین داده شود.

کارگردان نمایش ” آدم وهوا ” از شهرستان پارسیان در ادامه گفت : این دومین بار است که در جشنواره استانی حضور داریم ما در سال گذشته با نمایش ” کیمیاگر ” در بخش جنبی شرکت کردیم و امسال برای اولین بار در تاریخ شهرستان پارسیان یک نمایش در بخش مسابقه تئاتر استانی حضور دارد.

وی در خصوص محتوای اثر عنوان کرد : نمایش ” آدم و هوا” به تعامل ، تقابل و همزیستی آدم ها با یکدیگر می پردازد و اثبات می کند که آدم ها اعضای یک پیکر هستند.

بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان هرمزگان 21 الی 24 شهریور ماه با حضور هشت گروه نمایش از سراسر استان در تماشاخانه آفتاب و فرهنگسرای طوبی به رقابت می پردازند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی