آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

برگزاری نمایشگاه عکس محرم و دفاع مقدس در رودان

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودان از برگزاری نمایشگاه عکس محرم و دفاع مقدس خبر داد.

 

images

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، جلیل محمودزاده در این خصوص گفت : نمایشگاه عکس محرم و دفاع مقدس در نگارخانه مجتمع شیخ طوسی با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج مهدی رحمانی امام جمعه ، احمد محمودی فرماندار ، رییس دادگستری ، فرمانده سپاه پاسداران و دیگر مسئولان اجرایی افتتاح شد.

وی بیان کرد : بر آن شدیم با مقوله هنر عکاسی ارزش ها و درس های محرم و دفاع مقدس را برای نسل جوان انتقال دهیم و یکی از اهدف مان این است که در راستای نهادینه کردن فرهنگ جهاد و ایثار و شهادت برنامه های فرهنگی را انجام دهیم.

در ادامه احمد محمودی فرماندار رودان ضمن تشکر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، خواستار استمرار این نوع حرکت های فرهنگی و هنری به خصوص در ایام محرم و دفاع مقدس برای فرهنگ سازی به نسل جوان و نوجوانان شدند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین مهدی رحمانی امام جمعه رودان بیان کرد : دفاع مقدس برگرفته از قیام عاشورا است و این شهیدان راه امام حسین (ع) را ادامه دادند و توانستند در مقابل دشمنان پیروز شوند.

گفتنی است : از دیگر برنامه های مرتبط با ایام محرم ، برگزاری مراسم زیارت عاشورا است که در دهه اول محرم در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هر روز برگزار می شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی