آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

برگزاری نمایشگاه بزرگ عکس ” در مسیر دلدادگی ” در ایران و عراق

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان : نمایشگاه بزرگ عکس ” در مسیر دلدادگی ” شامل مجموع عکس های راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی کاری از عکاسان هرمزگان در ایران و عراق به مناسبت فرارسیدن ماه محرم به نمایش در می آید.

 

index

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، علیرضا درویش نژاد با اعلام این خبر گفت : این نمایشگاه شامل 100 قطعه عکس از مجموع 12 هزار تصویر به ثبت رسیده از راهپیمایی بزرگ مردمی اربعین حسینی در سال 95 می باشد که توسط اعضای انجمن پارسیان انجام گرفته است .

وی افزود : هنر عکاسی به خوبی توانسته است در انتقال مفاهیم ناب اسلامی و ثبت لحظات عرفانی و شوق انگیز مثمرثمر عمل کند و یکی از بهترین فضاها برای ثبت شور و شعف و ارادت مردم به ائمه اطهار (س) راهپیمایی 500 کیلومتری اربعین حسینی است که میعادگاه همه عاشقان می باشد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به محل های برگزاری این نمایشگاه اشاره کرد و اظهار داشت : نمایشگاه عکس ” در مسیر دلدادگی ” اول محرم در فرهنگسرای کورش گرمساری بندرعباس افتتاح خواهد شد و سپس در شهرستان های پارسیان ، عسلویه و خرمشهر به نمایش در می آید و در ادامه در طول 25 روز در کشور عراق و شهرستان های بصره ، نجف و کربلا به نمایش داده می شود.

 

 

 

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی