آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

پتانسیل قوی رسانه ها راهی برای رسیدن به اهداف فرهنگ و هنر است

سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان سیریک :به مناسبت آغاز هفته دولت نشست صمیمانه ای با حضور فرماندار و جمعی از اصحاب رسانه در سالن اجتماعات فرمانداری سیریک برگزار شد.

IMG_8697

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان،در این نشست ایزدی پور فرماندارشهرستان سیریک ضمن تبریک هفته دولت و یاد وخاطره  شهیدان رجایی وباهنر ، اسوه خدمتگذاران انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران   به اهالی رسانه اظهار داشت: اصحاب رسانه به عنوان یکی از ارکان مهم در جمع نیروهای مدافع اسلام و انقلاب در حوزه های مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی و امنیتی وظیفه خطیر و مهمی بر دوش دارد.

وی با اشاره به نقش رسانه در ترویج مفاهیم حق بیان داشت: امروز قلم و تفکر می تواند در استحکام پایه های نظام اسلامی موثر ترین نقش را ایفا کند ، نسل جدید در ایران اسلامی طبق تعابیر رهبر معظم  می تواند بازوان توانمند انقلاب و اسلام باشد .

فرماندار شهرستان سیریک افزود: خبرنگاران کسانی هستند که مایلند به جامعه برای تحول و تسریع در پیشرفت کمک کنند و نقاط ضعف و قوت دولت ها را برای بهبود شرایط جامعه ای که در آن زیست می کنند مطرح نمایند و در حل مشکلات دولت را یاری دهند.

ایزدی پور تصریح کرد: وظیفه خطیر رسانه ها در شرایط کنونی تزریق امید و نشاط و نگاه به آینده در میان جامعه است.

در ادامه این نشست ، مصطفی کریمی زاده سزپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک با عرض گرامیداشت دو یار دیرین امام خمینی (ره) و انقلاب و دو اسوه علم و تقوا، شهید محمد علی رجایی، رئیس جمهور و محمد جواد باهنر،  گفت : باید از پتانسیل قوی رسانه ها برای رسیدن به اهداف مورد انتظارمردم در عرصه فرهنگ و هنر و اجرای هرچه بهتر برنامه های فرهنگی وهنری به خوبی استفاده کرد.
کریمی زاده  نیز در این نشست با بیان این که خبرنگاران چشم بینا و گوش شنوای مردم هستند افزود : خبرنگاران پل ارتباطی بین مسئولین و مردم هستند که  با انعکاس مشکلات  مردم به مسئولین در جهت رفع آنها تلاش می کنند.

درپایان ، اصحاب رسانه به ارائه نظرات و پیشنهادهای  و مشکلات خود در عرصه انعکاس خبر و خبرنگاری درشهرستان پرداختند و  با حضوردر قطعه شهدای والامقام دفاع مقدس ، به آنان ادای احترام کردند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی