آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

نمایشگاه عکس رضوی در پارسیان افتتاح شد

نمایشگاه عکس رضوی با نمایش 32 قطعه عکس از بارگاه امام رضا(ع) و حال و هوای زیارت در معرض دید عموم قرار گرفت.

 

4J8A7345 copy

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، محمود اسدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پارسیان در گفتگو با خبرنگاران عنوان کرد : امام رضا(ع) مایه خیر و برکت کشور عزیزمان شده است و هنرمندان نیز نقش خود را در اشاعه فرهنگ رضوی به خوبی ایفا کرده اند.

وی افزود: با توجه به آغاز به کار جشنواره بین المللی فرهنگی -هنری امام رضا(ع) در سراسر دنیا ما نیز به سهم خود و در حد توان بخشی از برنامه ها را در شهرستان پوشش می دهیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان در ادامه گفت: عکس یکی از ابزار مهم در انتقال مفاهیم است و در همین راستا نمایشگاه عکس رضوی که جلوه های زیبایی از حال و هوای مشهد و زیارت را به نمایش می گذارد در معرض دید عموم قرار گرفته است.

اسدی وجود 32 قطعه عکس از مشهد و حرم رضوی را ذخیر ارزشمند معنوی در قالب یک نمایشگاه کوچک خواند و خاطرنشان کرد: یکی از آرزوهای معنوی مردم زیارت حرم رضوی است و این تصاویر می تواند حال و هوای زیارت را به مردم القاء کند.

یادآور می شود: نمایشگاه عکس رضوی از امروز دوشنبه 9 مرداد 96 به مدت یک هفته در سالن فرمانداری پارسیان آماده میزبانی از مردم شهرستان می باشد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی