آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

برگزاری جلسه ” هم اندیشی با هنرمندان ” در شهرستان بستک

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک: جلسه هم اندیشی اجرای موسیقی در جشنواره فرهنگی هنری نبوی و جشنواره خلیج فارس با حضور هنرمندان و اعضاء انجمن موسیقی و شعر در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

20170829_125953

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان داود دادوند در این نشست ، سخنانی پیرامون راه اندازی جشنواره فرهنگی هنری نبوی و شرکت در جشنواره بین المللی خلیج فارس بیان کرد.

وی با تأکید بر سازماندهی و هر چه برگزار شدن جشنواره و همچنین اجرای کُر در این دو جشنواره عنوان نمود: فرهنگ و ارشاد اسلامی آمادگی کامل جهت راه اندازی تشکیل تیم کر را دارد.

دادوند هدف از تشکیل این نشست را بحث و تبادل نظر پیرامون نوع موسیقی اجرایی، زبان شعر و تعیین اعضاء گروه کر عنوان کرد و بر مطرح کردن زبان و ریتم محلی از طریق اجرای موسیقی بستکی تأکید نمود.

در ادامه، هنرمند موسیقی( احمد رحیم)  اظهار داشت: با توجه به این که بستک به عنوان یک شهر فرهنگی از گروه کر جهت شناسایی پتانسیل های لازم برخوردار نیست، خواستار همکاری تمامی هنرمندان و مسئولان جهت راه اندازی این تیم شد و در ادامه افزود: اجرای موسیقی در جشنواره های نبوی و خلیج فارس نیازمند برنامه ریزی دقیق و منسجم می باشد.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی