آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

فراخوان نخستین جشنواره استانی فیلم نامه نویسی ” گمبرون ” منتشر شد

رئیس انجمن سینمای جوانان ایران دفتر هرمزگان از انتشار نخستین فراخوان جشنواره استانی فیلم نامه نویسی ” گمبرون ” خبر داد.

 

image(4)

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، فروزان کهوری نژاد بندری با اعلام این خبر گفت : انجمن سینمای جوانان ایران دفتر هرمزگان با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان نخستین دوره از جشنواره استانی فیلمنامه نویسی فیلم کوتاه را با هدف شکوفایی استعدادهای جوان و ارتقای سطح کیفی فیلمنامه در تولیدات سینمایی استان برگزار می کند.

وی به معرفی بخش های جشنواره پرداخت و بیان کرد : علاقه مندان می توانند در دو بخش داستانی و مستند آثار خود را به جشنواره ارسال نمایند.

رییس انجمن سینمای جوانان ایران دفتر هرمزگان اضافه کرد : فیلم های داستانی شامل بخش های اورجینال ( نگاه آزاد و بدیع ) و بخش اقتباسی (برگرفته از داستان های قرآن کریم ، زندگی و سیره پیامبر و ائمه اطهار و معارف دینی ) می باشد و در فیلمنامه های مستند شامل بخش های موضوع آزاد و موضوع شهر من ( معرفی زیبایی های شهر بندرعباس ) می باشد.

کهوری نژاد افزود : فیلم نامه های برگزیده بر اساس نظر داوران در قالب کتاب چاپ و منشر خواهد شد و برای نفر اول تا سوم 2 میلیون تا 500 هزار تومان همراه با تندیس و لوح یادمان جشنواره در نظر گرفته شده است و همچنین کمک هزینه ساخت فیلمنامه نیز به برگزیدگان داده خواهد شد.

وی به مهلت ارسال آثار اشاره کرد و گفت : آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه پایان وقت اداری 26 مرداد ماه 96 می باشد و اعلام نظر داوران 15 شهریور 96 و زمان برگزاری اختتامیه و مراسم اهدای جوایز برگزیدگان 21 شهریور 96 می باشد.

گفتنی است : برای کسب اطلاع بیشتر علاقه مندان می توانند به سایت انجمن سینمای جوانان ایران دفتر هرمزگان مراجعه کنند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی