آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

فراخوان منطقه ای ” مینای مستور”منتشر شد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از انتشار فراخوان منطقه ای ” مینای مستور” خبر داد.

images

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، علیرضا درویش نژاد در گفتگو با خبرنگاران گفت : فراخوان منطقه ای ” مینای مستور ” مربوط به نخستین جشنواره منطقه ای هنری عفاف و حجاب می باشد که هنرمندان استان های جنوب و جنوب شرقی ایران می توانند در این جشنواره شرکت نمایند.

وی افزود : این جشنواره با همکاری انجمن هنرهای تجسمی استان و بخش امور بانوان اداره کل با هدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در قالب ایده های اصیل و آفرینش های بدیع و خلاقانه هنری برگزار می شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به محورهای جشنواره پرداخت و اظهار داشت : طراحی و نقاشی ، ارتباط تصویری (پوستر) ، چاپ روی (مانتو ، تیشرت ، مقنعه ، چادر ، شال و روسری) ،عکس ، کاریکاتور ، خوشنویسی ( نستعلیق ) محورهای جشنواره می باشد.

درویش نژاد یادآور شد : موضوع های جشنواره شامل عفاف ، پوشش و آراستگی ، معرفی و احیای سنت و آیین های عفاف و پوشیدگی با تاکید بر جوان گرایی ، احیاء و ارتقای تشخیص فرهنگی ، افزایش نشاط و تعامل اجتماعی می باشد.

وی به زمانبندی جشنواره اشاره کرد و گفت : آخرین مهلت ثبت نام و ارسال آثار 21 مهرماه انتخاب ، و معرفی آثار مرحله اول 21 آبان ماه و برگزاری جشنواره و تقدیر از برگزیده ها بهمن ماه 96 می باشد.

گفتنی است : علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی سایت www.hormozgan.farhang.gov.ir مراجعه و با شماره تلفن 07633550432 دفتر عفاف و حجاب تماس حاصل نمایند.

 

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی