آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

اکران فیلم های جشنواره حسنات اصفهان در بندرلنگه

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرلنگه : فیلم های جشنواره حسنات اصفهان در بندرلنگه اکران شد.

 

اکران-فیلم-های-جشنواره-حسنات-اصفهان-در-بندرلنگه

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان،حسین محسنی افزود: تعداد ۶۰ فیلم با موضوع احسان و نیکوکاری در بخش فیلم کوتاه داستانی، مستند، پویانمایی به ‌مدت سه روز در سالن فرهنگسرای گوهر در دو نوبت صبح ویژه مدارس و نوبت عصر ویژه عموم به نمایش درآمد.

وی ضمن تقدیر از همکاری سایر دستگاه ها بیان داشت: این فیلم‌ها با همکاری انجمن سینمای جوان ایران، انجمن سینمای جوان استان هرمزگان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرلنگه و کانون فیلم و عکس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرلنگه اکران شد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرلنگه در خصوص این جشنواره عنوان کرد : آثار هنرمندان و فیلم‌سازان کشورمان پس از برگزیده‌ شدن در جشنواره فیلم کوتاه حسنات اصفهان، طبق روال هرساله به اکران عموم گذاشته می‌شود که ازجمله کانون فیلم و عکس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرلنگه به سرپرستی آقای محمد فلاحی نیا نماینده پخش و اکران فیلم‌های برگزیده این جشنواره می باشد .

محسنی در پایان افزود: از تعداد 60فیلم ارسالی، شهرهای تهران، اصفهان، تبریز، کرج، خرم آباد، زنجان، کرمان، اراک، مهاباد، قزوین، اردبیل، مشهد، آمل، بوشهر، یزد، قم، اهواز، شاهرود، شیراز، بیرجند و اهواز به این شهرستان ارسال شده بود که به صورت منتخب تعدادی از آن ها به نمایش عمومی گذاشته شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی