آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرخمیر معرفی شد

با حکم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان حجت الاسلام کاظم قنبری بعنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرخمیر معرفی شد.

 

IMG_0947

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، علیرضا درویش نژاد در جلسه شورای اداری شهرستان خمیر ضمن اشاره به وجه تمایز انقلاب اسلامی ایران ، نسبت به سایر انقلاب ها گفت : زمینه های فرهنگی ، نگاه اعتقادی ، معرفت شناسی از تفاوت های اصلی انقلاب ایران با سایر انقلاب ها است .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ضمن تاکید بر سخنان مقام معظم رهبری عنوان کرد : رهبر معظم انقلاب نیز فرهنگ را همانند هوا معرفی کرد که هر چه سالم تر و پاک تر باشد ، جامعه و انسان ها سالم ترند.

درویش نژاد به شرایط فرهنگی بندرخمیر و ظرفیت های آن اشاره کرد و بیان داشت : هویت و سابقه مردم بندرخمیر نشانگر وجود نشاط و شادابی در این اجتماع است و علاقه وافری به هنر به ویژه موسیقی محلی خود دارند که در کشور نیز شناخته شده می باشد.

وی یادآور شد : استعداد های زیاد فرهنگی و هنری در بندرخمیر وجود دارد که با حمایت اداره ارشاد و همکاری فرمانداری و سایر نهاد ها به زودی شاهد درخشش این شهرستان در عرصه های فرهنگی و هنری خواهیم بود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به مجتمع فرهنگی – هنری بندرخمیر اشاره کرد و گفت : کارهای نهایی این پروژه در حال انجام است و به زودی به بهره برداری می رسد و مطمئنا نقش به سزایی در توسعه فرهنگی این شهرستان خواهد داشت.

در این جلسه از زحمات مجید اکبری سرپرست اسبق شهرستان خمیر با اهدای لوح سپاس تقدیر به عمل آمد و حکم سرپرست حجت الاسلام کاظم قنبری توسط مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به وی اعطا گردید.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی