آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

شب شعر انقلاب درابوموسی برگزار شد

شب شعر انقلاب به مناسبت آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی در جزیره ابوموسی برگزار شد.

 

DSC_7976

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، شب شعر انقلاب ابوموسی با حضور جمعی از شاعران مطرح هرمزگان و جزیره ابوموسی و همچنین مسئولان و مردم در آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد.

علیرضا درویش نژاد ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در این مراسم ضمن تأکید بر نقش شاعران در تثبیت و ترویج انقلاب قابل ستایش دانست و گفت : سرودن شعرهای انقلابی و حماسی، روحیه مبارزه طلبی و آزادیخواهی مردم را در زمان شکل گیری انقلاب گسترش داد.

وی افزود : تربیت نسلی متعهد از شاعران ، بزرگترین دستاوردهای انقلاب در حوزه فرهنگ است که این جریان مؤثر روز به روز در حال گسترش و عمیق تر شدن است .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان اظهار داشت : استان هرمزگان نیز در حوزه ادبیات و شعر انقلاب از استعدادهای بزرگی بهره می برد که حاصل آن چاپ ده ها کتاب و حضور در همایش ها و جشنواره های مختلف است.

گفتنی است : شب شعر انقلاب توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابوموسی و با همکاری فرمانداری و سایر نهادها با حضور شاعران : غلام امینی ، اطهر قوامی، ایرج انصاری ، حمیده کریمی ، نجمه مظفری ، بلقیس بهزادی و… برگزار شد که مورد استقبال عموم مردم قرار گرفت.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی