آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

برگزاری هفته فرهنگ رضوی در جزیره ابوموسی

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، هفته فرهنگ رضوی با برنامه های متنوع و گوناگون 24 الی 27 آذرماه در ابوموسی برگزار می شود.

 

IMG_4675

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، علیرضا درویش نژاد در این باره به خبرنگاران گفت : هفته فرهنگ رضوی در جزیره ابوموسی با برنامه های متنوعی همچون نمایشگاه کتاب ، نمایشگاه عکس رضوی ، شب شعر رضوی ، نقاشی کودکان با موضوع فرهنگ رضوی ، پوستر رضوی و همچنین اجرای نمایش های خیابانی و چاووش خوانی و… همراه است .

وی افزود : علاوه بر برنامه های فوق ، دیدار از خانواده معزز شهداء ، جانبازان ، ایثارگران و غبارویی گلزار مطهر شهداء از دیگر برنامه های این هفته می باشد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان عنوان کرد : اهدای بسته های فرهنگی ، اهدای کتاب با موضوع فرهنگ رضوی ، برگزاری همایش ها و سخنرانی با موضوع فرهنگ رضوی نیز از جمله برنامه های این هفته در جزیره ابوموسی می باشد.

درویش نژاد ضمن اعلام خرسندی از گسترش فرهنگ رضوی تا دورترین نقاط کشور اذعان داشت : به لطف حضرت حق و الطاف کریمه امام هشتم ، و با برنامه ریزی اصولی و هدفمند ، برکات فرهنگ رضوی به دور ترین مناطق کشور رسیده است و استان هرمزگان دراین مسیر همیشه پیشرو بوده است .

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی