آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

برگزاری مسابقه بزرگ«سجده بر سجاده عشق» در جزیره قشم

مسئول دفتر نمایندگی ستادعالی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه قشم از برگزاری مسابقه بزرگ«سجده بر سجاده عشق» به مناسبت ایام شهادت امام سجاد(ع ) در این شهرستان خبرداد.

 

IMG09293199

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، حجت الاسلام محمد طاهری فرد، در گفتگو با خبرنگاران عنوان کرد: به مناسبت ایام شهادت سیدالساجدین، مسابقه بزرگ«سجده بر سجاده عشق» از سلسله برنامه های کنگره بین المللی امام سجاد(ع ) در شهرستان قشم برگزار می شود.

وی افزود: برای برگزاری این مسابقه بیش از یک هزار و 200 جلد کتاب دعای مکارم الاخلاق تهیه و در آبان ماه جاری بین کانون های فرهنگی هنری، مساجد، اماکن مذهبی، مراکز علمی آموزشی، مراکز نظامی و انتظامی، پایگاه های مقاومت بسیج، منطقه آزاد و ادارات توزیع می شود.

حجت الاسلام طاهری عنوان کرد: علاقه مندان جهت شرکت در این مسابقه می توانند کتاب ها و پرسشنامه ها را از طریق ، کانون های فرهنگی هنری، مساجد، پایگاه های مقاومت بسیج و ادارات تهیه و پاسخ سئوالات را تا چهارم آبان به مراکز یاد شده تحویل دهند.

وی به جوایز پیش بینی شده برای نفرات برتر این مسابقه اشاره کرد و گفت: به نیت 14 معصوم(ع) به 14 نفر هدیه تعلق می گیرد که به نفر اول، سکه تمام بهار آزادی، پنج نفر نیز کمک هزینه سفر به کربلای معلی و هشت نفر نیز کمک هزینه سفر به مشهد مقدس اهدا می شود.

مسئول دفتر نمایندگی ستادعالی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه افزود: نفرات برتر این مسابقه در همایش بزرگداشت مقام امام سجاد(ع) که هم زمان با شب شهادت آن امام همام در مسجدالنبی(ص) جزیره قشم برگزار می شود، معرفی خواهند شد.

وی اضافه کرد: علی عبدالحکیم از کشور کلمبیا، حجت الاسلام محمدصادق کفیل و یکی از ائمه جمعه اهل سنت قشم در همایش بزرگداشت مقام امام سجاد(ع ) سخنرانی می کنند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی