آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

وظیفه خبرنگاران اطلاع رسانی صحیح وسالم است

مشاور فرهنگی استاندار هرمزگان :وظیفه خبرنگاران اطلاع رسانی صحیح ،سالم و بدور از تنش است.

387468_thum

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، احمد نفیسی در آئین مراسم روز خبرنگار در خصوص مشکل پیش‌آمده در خانه مطبوعات گفت: هم‌اکنون عده‌ای در خصوص انتخابات خانه مطبوعات ناراضی هستند که اگر خوشان را پایبند به قانون می‌دانند بایستی تمکین کنند.

وی از مسئولان مطبوعاتی حاضر در جلسه که پایبند به قانون و قانون‌ مدار هستندتشکر کرد و افزود : کسانی که قصد تخریب این حوزه فرهنگی را دارند بدانند که وظیفه ما دفاع از مواضع فرهنگی و هنری دولت است و بایستی در رفتارمان قانون‌گرایی حاکم شود.

مشاور فرهنگی استاندار هرمزگان ادامه داد: وظیفه ما ارشاد است حتی اگر یک نفر هدایت شود و همه بدانند این دولت به اندازه کافی مشغله دارد پس با نیروهای دولت و دولتمردان همکاری جدی داشته باشید.

وی به خبرنگاران گفت: خانه مطبوعات هرمزگان معبد شماست و معبد محل عبادت است و با نگاه غیر سیاسی وارد این معبد شوید و به این خانه بصورت صنفی نگاه کنید.

مشاور فرهنگی استاندار هرمزگان در حمایت از عملکرد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، بیان داشت: درویش‌نژاد مدیر دلسوزی و از مدیران کار بلد هرمزگان است و یکی از دلایل پذیرش محل ایجاد بنیاد ملی خلیج فارس در هرمزگان به واسطه شخص درویش‌نژاد است .

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی