آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

خبرنگار باید روحیه پرسشگری شرافت انسانی ومطالبه گری داشته باشد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان گفت :خبرنگار باید روحیه پرسشگری و شرافت انسانی و مطالبه گری داشته باشد.

 

T3321354-5310070

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ،بهروز اکرمی به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار در مراسم گردهمایی و تجلیل از خبرنگاران استان باتبریک روز خبرنگار افزود: دولت مجری قانون است و هرآنچه قانون بگوید باید عمل کنیم و فعالان مطبوعاتی و خبرنگاران نیز سعی کنند فضای اتحاد و همدلی را گسترش دهند .
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان اظهارکرد: شعار دولت تدبیر و امید این است که مردم را مطالبه گر بار بیاورد تا با حقوق خود آشنا شده و آن را از مسئولان طلب کنند.
اکرمی یادآورشد: استان هرمزگان در بحث مطالبه گری نسبت به سایر استان های کشور ضعیف است و این یک ارزش نیست بلکه مردم باید همیشه مطالبه گر اما نجیب و مودب باشند.
وی در خصوص آگهی های مطبوعاتی اظهارکرد: اگر قانونی دراین رابطه است که آگهی ها باید به فرهنگ و ارشاداسلامی داده شود و مدیری از این امر سرپیچی می کند ، آن را به استانداری اعلام تا پیگیری قانونی صورت گیرد.
وی گفت: خبرنگاران به لحاظ مالی و اقتصادی پشتیبانی نمی شوند و خانه مطبوعات و تشکل های صنفی می توانند در قالب تعاونی مسکن و جذب تسهیلات دراین راستا کمک کنند.
اکرمی افزود: دولت یازدهم با اقدام هایی که در سه سال گذشته انجام داد از روند رو به تخریب جامعه جلوگیری کرد و تک رقمی کردن تورم از اقدام های مهم این دولت بوده است.
گفتنی است : در این مراسم از خبرنگاران پیشکسوت ، خبرنگاران جوان عرصه رسانه استان ، خبرنگاران صدا وسیما و سایرخبرنگاران مطبوعات و خبرگزاری های هرمزگان تجلیل شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی