آخرین اخبار

پربیننده ترین خبرها

نشست مشترک رؤسای مراکز علمی – کاربردی فرهنگ و هنر جنوب کشور در بندرعباس

رئیس مرکز علمی – کاربردی فرهنگ و هنر خلیج فارس از برگزاری نشست مشترک رؤسای مراکز علمی – کاربردی فرهنگ و هنر جنوب کشور با معاونین مؤسسه فرهنگ و هنر در بندرعباس خبر داد.

 

IMG_6

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، مهدی عطایی دریایی در خصوص اهمیت این گردهمایی گفت : در این نشست دو روزه علاوه بر حضور معاونین مؤسسه فرهنگ و هنر ، رؤسای مراکز استان های هرمزگان ، شیراز ، سیستان و بلوچستان ، یزد ، بوشهر و کرمان حضور داشتند و در خصوص بودجه بندی حاصل از در آمد مراکز در سال 95 بحث و بررسی صورت گرفت.

وی از اعلام رضایت معاونین مؤسسه فرهنگ و هنر از وضعیت مرکز خلیج فارس خبر داد و عنوان کرد : وضعیت مالی مرکز علمی – کاربردی فرهنگ و هنر خلیج فارس طبق ارزیابی های صورت گرفته روبه رشد است که پس از جابه جایی مکان مرکز شرایط و جذب دانشجو و ارائه خدمات افزایش و بهبود چشمگیری خواهد یافت.

گفتنی است : تقدیر از مدرسان ، دانشجویان مرکز ، گروه تئاتر آیینه ، طراحان برتر نخستین جشنواره مد و لباس خلیج فارس ، فاطمه باستانی ( استاد مرکز و داور جشنواره ) ، زینب حمدانی ( مدرس مرکز ) ، فاطمه شجاعی ارانی ، فاطمه پور مقدری ، ساناز نوروزی ، حلیمه رنجبری که مقام آورندگان اول تا سوم جشنواره مد و لباس بودند از دیگر برنامه های جنبی این نشست بود .

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

مهدی نیرومند - مریم نیک پور- حسن مرادی